Başlangıç Toplantımız İspanya’nın Valencia Şehrinde Yapıldı

“Social Media Addiction, Social Life’s Extinction” başlıklı KA201 Stratejik Ortaklık projemiz, Mancomunitat de la Ribera Alta adlı İspanyol ortağımızın evsahipliğinde Valencia’nın Alzira kentinde yapıldı. Başlangıç (kick-off) toplantısına İspanyol yerel ortak Colegio Hernandez ve Polonyalı proje ortağı 36,6 Competence Centre da katıldı.

Toplantı Mancomunitat de la Ribera Alta kurumunun toplantı salonuna kurum temsilcilerinin kendilerini tanıtmalarıyla başladı. Daha sonra, evsahibi kurum başta olmak üzere bütün kurumlar sırayla kurumlarını tanıtan sunumlar yaparak yöneltilen soruları yanıtladılar.

Koordinatör kurum olan Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün projeyle ilgili detaylı bilgiler verdiği sunumuyla birlikte, ortak kurumların görev ve sorumlulukları, yerine getirilecek etkinlikler ve projenin diğer uluslararası toplantılarının yapılacağı tarihler üzerinde tartışıldı.

Ortak kurumların yapabileceği diğer katkılar ve proje konusuyla ilgili daha önceden yapılmış bağımsız faaliyetler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Son olarak da, projeyle ilgili dilek ve temennilerden sonra evsahibi kurumun katılımcılara armağanlar sunması ve fotoğraf çekimiyle toplantı sonlandırıldı.