Trzecie międzynarodowe spotkanie projektowe odbyło się w polskim mieście Łodzi

Trzecie międzynarodowe spotkanie naszego projektu odbyło się w Łodzi (Vuç) w dniach 12-13 kwietnia, którego gospodarzem był polski partner 36.6. Centrum kompetencji urzędnicy Anna Ziemecka-Poteraj i Jakub Poteraj. Z Wojewódzkiej Dyrekcji Edukacji Narodowej, naszego dyrektora prowincjalnego Obecni byli Cemal Yılmaz, instytucja koordynująca Pan Önder Erdem Gökşen i koordynator projektu Sebahattin Göktalay, a uczestniczyli w nich doradcy psychologiczni İbrahim Daşkıran i Ahmet Çolak z Centrum Poradnictwa i Badań. W spotkaniu uczestniczyli hiszpańscy partnerzy Mancomunitat de la Ribera Alta, Txema Pelaez Palazon i Josep Lluís Blanco Vega z hiszpańskich partnerów.

Laura Bas Marian, koordynator projektu Mancomunitat de la Ribera Alta, uczestniczyła w spotkaniu za pośrednictwem połączenia Skype. W ramach programu po raz pierwszy przyjęliśmy mapę drogową dla naszego tematu i zgodziliśmy się, że problem ten nie stanowi problemu w kraju lub geografia. W naszym świecie, w którym technologia stała się dużą wioską, bez względu na język, religię, rasę czy geografię, zbadaliśmy, jak nasza młodzież powinna korzystać z mediów społecznościowych i ich rozszerzeń na pożądanym poziomie.

Wdrożenie różnych ankiet i technik w celu przeanalizowania, jak studenci definiują się w mediach społecznościowych i jaką rolę odgrywają w mediach społecznościowych, stało się jedną z kluczowych aplikacji projektu. Omówiono pozytywne refleksje na temat używania pojęć „ja” i „nas” w prawdziwym życiu.

Zdecydowano, że praca, którą wykonujemy, powinna zostać pogłębiona, aby zintegrować technologię z życiem w pozytywny sposób i stać się narzędziem wyłącznie do tego celu. Po uformowaniu zakresu prac zaobserwowano historyczną i kulturową strukturę Polski. Mamy nadzieję, że projekt, w którym będziemy gościć naszych gości i kontynuować naszą mobilność, będzie miał pozytywny wpływ na korzystanie z mediów społecznościowych przez młodych ludzi i będzie kontynuował nasze badania w tym kierunku.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir