Nasze spotkanie inauguracyjne odbyło się w Walencji w Hiszpanii

Nasz projekt Partnerstwa Strategicznego KA201 pt. „Uzależnienie od mediów społecznościowych, wymieranie życia społecznego” odbył się w Alzira w Walencji, którego gospodarzem był nasz hiszpański partner Mancomunitat de la Ribera Alta. 

W spotkaniu inauguracyjnym uczestniczyli hiszpańscy partnerzy lokalni Colegio Hernandez i polski partner projektu 36,6 Centrum Kompetencji. Spotkanie rozpoczęło się w sali spotkań Mancomunitat de la Ribera Alta z prezentacją przedstawicieli instytucji. 

Następnie wszystkie instytucje, w tym instytucja goszcząca, z kolei przedstawiły swoje instytucje i odpowiedziały na zadane pytania. Z prezentacją Kahramanmaraş Wojewódzkiej Dyrekcji Edukacji Narodowej, szczegółowe informacje na temat projektu, obowiązki i obowiązki instytucji partnerskich, działania do wykonania i inne międzynarodowe działania projektu. spotkania były omawiane w terminach spotkań.  

Wymieniono inne wkłady, które mogą być przekazywane przez instytucje partnerskie i poprzednie niezależne działania związane z projektem. Wreszcie, po życzeniach i życzeniach dotyczących projektu, spotkanie zostało zakończone prezentacją prezentów dla uczestników i zrobieniem zdjęć.